03.03.2017     FC Nitra - FC Spartak Trnava 1:2 (0:2), Takács

25.02.2017     FC Nitra - TJ Slovan Zbehy "A muži" 1:1 (1:1), Dojčinovič

16.02.2017     FC Nitra - Illés Akadémia Szombathely 0:0

11.02.2017     FC Nitra - MTK Budapešť 1:2 (0:0), Šutorík

08.02.2017     Honvéd Budapešť - FC Nitra 2:0 (0:0)

04.02.2017     FK Teplice - FC Nitra 4:0 (2:0)

01.02.2017     Slávia Praha - FC Nitra 3:0 (3:0)

31.01.2017     Sparta Praha - FC Nitra 2:0 (0:0)

28.01.2017     Videoton Székesfehérvár - FC Nitra 3:1 (1:1), Tancik

21.01.2017     Fastav Zlín - FC Nitra 0:2, N. Kováč, Danek

14.01.2017     AS Trenčín - FC Nitra 7:0

03.12.2016     ŠK Slovan Bratislava - FC Nitra 6:2 (1:0), Tancik 2

FC NITRA U17ILLÉS Akadémia Szombathely    0 : 0, prípravný zápas na umelej tráve v Nitre, 2 x 45 min.

zostava FC Nitra:  A. Kováč (61. Búš) - Levák (46. Ivančík), Scholtz, Haspra (69. Tvrdý), Tvrdý (46. Čapkovič) - Sádovský (73. Vanya) - Vanya (46. Takács), Šutorík (82. N. Kováč)  - N. Kováč (46. Danek), Dojčinovič, Tancik (81. Levák). Tr. J. Zajac.

žlté karty: 1. polčas Tvrdý, 58. Ivančík, 70. Šutorík, 75. Vanya. Hostia podobne 3 alebo 4 žlté karty prameniace z bojovného, tvrdého a emotívneho zápasu.

PZ 4.3.2016 (piatok):         FC Nitra "U16"   2 - 1    FC Nitra "U17"

15.30 hod.                           Umelá tráva FC Nitra, hrací čas 2x30 min., polčas 1 : 1, rozhodca: J. Kotula, divákov: 5.

góly:                                    Rusnák 0:1, Koza 1:1, vlastný 2:1.

PZ 27.2.2016 (sobota):      FC Nitra "U16"   1 - 3    FC Spartak Trnava "U16"

12.00 hod.                  Umelá tráva FC Nitra, hrací čas 2x40 min., polčas 0 : 1, rozhodcovia: M. Škadra - M. Kiš, divákov: 25, foto:

góly:                  20.min. Koricina 0:1, 41.min. Prelovský 0:2, 60.min. Šútorík 1:2, 79.min. Kolenič 1:3.

zostava FC Nitra:   A. Kováč - Levák, Haspra (41. Scholtz), M.Kováč, Király - Šútorík "K" 1 - Takács, Stovička (70. Haspra) - Mego, Kóša, Tancik. Tr. J. Zajac.

PZ 24.2.2016 (streda):      FC Nitra "U16"  5 - 1    FKM Karlova Ves "U17"

12.00 hod.      Umelá tráva FC Nitra, hrací čas 2x40 min., polčas 1 : 0, rozhodcovia: K. Hložková - M. Hrúziková, Z. Gajanová, divákov: 8.

góly:                  25.min. Takács (Mego) 1:0, 44.min. Lilia (Tancik) 2:0, 55.min. Lilia (Tancik) 3:0, 59.min. S. Hale 3:1,
                          69.min. Mego (Tancik) 4:1, 75.min. Tancik (M. Kováč) 5:1.

zostava FC Nitra:   A. Kováč (41. Repiský) - Levák, Haspra (41. Scholtz), M.Kováč, Sádovský (50. Király) - Šútorík "K" - Takács 1 (70. Sádovský),
                                   Stovička (60. Haspra) - Király (41. Lilia 2), Mego 1, Tancik 1. Tr. J. Zajac.

PZ 20.2.2016 (sobota):      FC Nitra "U16"  0 - 1    MFK Ružomberok "U16"

14.00 hod.     Umelá tráva FC Nitra, hrací čas 2x40 min., polčas 0 : 0, rozhodcovia: M. Turba, K. Hložková, M. Pálka, divákov: 18, foto:

góly:                  51. min. A. Filek 0:1.

Zostava FC Nitra:   Repiský (41. A. Kováč) - Levák (41. Király), Scholtz (72. Sádovský), M. Kováč, Sádovský (54. Levák) - Šútorík "K" - Suja (54. Balaj), Stovička
                                   (72. Koza) - Rapavý, Koza (54. Segéň), Tancik. Tr. J. Zajac.

Predzápas: FC Nitra U17 - MFK Ružomberok U17 ... 2:1 (Ivan, Chobot).

PZ 17.2.2016 (streda):      FC Nitra "U16"   2  - 1    FK Poprad "U17"

16.45 hod.                  Umelá tráva FC Nitra, hrací čas 1 x 45 min., rozhodcovia: L. Turba, K. Hložková, divákov: 5, foto:

góly:   23. min. Rapavý (Levák) 1:0, 37. min. 1:1 (z PK po ruke nášho obrancu v pokut. území), 41. min. Rapavý (M. Kováč) 2:1.

Zostava FC Nitra:   A. Kováč - Levák (23. Király), Scholtz, M. Kováč, Sádovský - Šútorík - D. Takács, Stovička - Mego (33. Levák), Rapavý 2, TancikTr. J. Zajac.

Vo svižnom polčase sme hrali rýchlo, agresívne a súpera sme zatlačili na jeho polovicu ihriska. Viacero sľubných šancí sme nedotiahli do úspešného konca. O väčší počet strelených gólov sme sa obrali pokazenými finálnymi prihrávkami v súperovej šestnástke alebo prílišným ponúkaním sa v zakončení. Poprad sa nedostával do šancí, skóroval až z pokutového kopu po našej ruke v pokutovom území. O našom víťazstve rozhodol dvomi peknými gólmi Kamil Rapavý. S o rok staršími chlapcami z Popradu, ktorí sú lídrami tabuľky II. ligy MD Východ je to pekné a povzbudivé víťazstvo.

1. polčas: FC Nitra U17 - FK Poprad U17 ... 1:0.

PZ 6.2.2016 (sobota):        MTK Budapešť "U16"  7   - 1   FC Nitra "U16"
                             Sándor Károly Akadémia Gárdony Agárd, Maďarsko, hrací čas 2x45 min., polčas: 3:0, divákov: 20, rozhodcovia: 1+2.

góly:                    9.min. 1:0,12.min. 2:0, 34.min. 3:0, 54.min. 4:0, 64.min. 5:0, 75.min. 6:0, 78.min. Mego 6:1, 84.min. 7:1.

Zostava FC Nitra:     A. Kováč (60. Bezák) - Levák, Haspra (46. Scholtz), M. Kováč (65. Čapkovič), Király - Sádovský - Šútorík "K", Stovička - Rapavý (63. Mego 1),
                                     Koza (75. Rapavý), Tancik. Tr. J. Zajac.

Stretli sme sa so známym súperom v známom prostredí. Naposledy sme v júli v Agárde vo veľkej horúčave prehrali s MTK 2:4, keď sme vtedy v zápase vyhrávali 1:0 aj 2:1. Teraz sa hralo v tom istom areáli, tentoraz ale na kvalitnej umelej tráve v slnečnom ale chladnom počasí so zbytkami snehu za čiarami.
Tentoraz to bolo aj o inom. V 5. min. nás ešte podržal brankár Kováč keď chytil strelu z otočky z blízkosti malého vápna. Avšak v 9. až 12. min. sme už inkasovali
v rýchlom slede dvakrát po sebe po hrubých chybách cez stred obrany. Pravdou je, že oba góly dal výnimočne šikovný domáci hráč, ktorí si robil so stopérmi čo chcel.
Postupne sme zistili s kým máme do činenia. Údajne 3. mužstvo v tabuľke maďarskej 1. ligy, ktoré počas zimnej príprave nastrieľalo Trenčínu 4 góly, Slovácku 7 gólov, napokon rovnako nadelilo aj nám. Za posledných 8 rokov asi najkvalitnejší mančaft proti akému sme kedy hrali. Narážačkový spôsob futbalu do trojuholníka, v rýchlom slede aj 2x zopakované po sebe, čím sa súper dostával do prečíslenia aj prípravnej ale najmä vo finálnej fáze. Všetko fyzicky vysokí a vyspelí hráči pracovali v rýchlosti, v pohybe s loptou či bez lopty. Obrancovia narážačkovým systémom veselo útočili, lebo sme nezachytili ich pohyb. Keď sme v 2. polčase prečítali domáci systém a ako tak na 10 minút vyrovnali hru, strelili sme si nešťastný tečovaný vlastný gól, ktorý nás zlomil. Skorigovali sme až v závere zápasu, keď náš čestný gól vsietil peknou strelou zo 16 m do vinkla Ondro Mego.

Bola to vysoká škola futbalu, ako sa občas píše. Podľa súčasnej kvality maďarských mládežníckych mužstiev a zázemia aké je okolo mládeži v Maďarsku vytvorené, za 10 rokov budú Maďari Majstrami Európy vo futbale mužov.

Predzápas starších: MTK Budapešť U17 - FC Nitra U17 ... 4:0.

PZ 3.2.2016 (streda):       Puskás Akadémia "U16"   4   - 0   FC Nitra "U16"
o 15.00 hod.                   Umelá tráva Budapešť, pri umelom osvetlení, hrací čas 2 x 45 min., polčas: 2 : 0, divákov: 10, foto:

góly:   Major G. (2), Góra, Pekowski

Zostava FC Nitra:   Repiský "K" - Levák, Hegyi (Haspra), Kováč. M. (Šútorík), Sádovský (Király) - Scholtz (Vanya) - Stovička, Takács (Rapavý, Sádovský) - N. Kováč, Koza (Mego), Tancik (Koza). Tr. J. Zajac.

PZ 23.1.2016 (sobota):   Videoton FC Székesfehervár "U16"  1  - 1   FC Nitra "U16"
12.00 hod.                           Umelá tráva Sóstói Stadion, Csikvári út., hrací čas 2 x 45 min., polčas: 1 : 1, divákov: 30, foto:

góly:   10. min. Rapavý (Németh) 0:1, 38. min. 1:1.

Zostava FC Nitra:   A. Kováč (46. Repiský) - Scholtz (46. Mego), Šútorík "K", Haspra (66. Scholtz), Király (84. Koza)  - N. Kováč (46. Tóth), Tancik, Sádovský -
Koza (73. Rapavý), Rapavý 1 (46. Kavoň), Németh (73. N. Kováč). Tr. J. Zajac.

Zápas sa odohral v areáli Sóstói štadióna, na ktorom prebieha rozsiahla rekonštrukcia tribún (viď foto). V areáli sme napočítali ďalších 8 veľkých ihrísk, z toho 2 s umelou trávou. Mohli sa tak súčasne odohrať zápasy dvojičiek U16 aj U15. Privítala nás pekná murovaná budova mládeže Videotonu určená pre kategórie U13 až U21 s perfektným moderným zázemím od maséra až po práčovňu. Chlapci po zápase najviac ocenili vyhrievanú podlahu v šatni.

Samotný zápas veľa kvality nepriniesol ani z jednej ani z druhej strany. Poznačilo ho mrazivé počasie. Nám chýbalo viacero hráčov pre chorobu, zranenia a už spomínaný posun do mužstva U17. Hral sa síce zápas v tempe a s nasadením, ale s množstvom nepresností na oboch stranách. Ujali sme sa vedenia zo štandardnej situácie po rohovom kope Németha dorážal tečovanú loptu na päťke nohou Kamil Rapavý. V 21. min. pohrozili po prvý raz domáci, ale náš brankár Adam Kováč vytiahol loptu na spojnicu a následný roh. Videoton predsa len vyrovnal v 38. min rovnakým gólom po štandardke nakopnutým centrom na zadnú tyč a nebránenou dorážkou. V 2. polčase sme spresnili hru, zlepšili sa a predviedli konečne v treťom PZ zlepšený druhý polčas. Chceli sme zápas vyhrať, no do dobrých šancí sme sa už nedostali, našťastie ani náš súper. Spravodlivá remíza. Opäť mrzí svalové zranenie Davida Haspru v závere zápasu, veríme že nebude vážne. Výsledok U15: 2:2.

PZ 20.1.2016 (streda)    FC Nitra "U16"   2  - 4   Ferencváros Budapešť "U16"
11.00 hod.                                            Umelá tráva FC Nitra, hrací čas 2 x 45 min., polčas: 2 : 1, divákov: 20, foto:

góly:   10. min. Németh 1:0, 19. min. 1:1, 24. min. Tancik 2:1 - 60. min. 2:2 (z PK), 67. min. 2:3, 84. min. 2:4.

Zostava FC Nitra:   Repiský (46. A. Kováč) - Levák, Šútorík, Haspra, Scholtz (39. Király) - Sádovský (89. Németh), Vanya, N. Kováč (35. Mego, 71. Scholtz) -
Tancik 1, Koza (46. Rapavý), Németh 1 (71. Koza). Tr. J. Zajac.

V úvode zápasu boli lepší maďari, no potrestal ich rýchlym brejkom a krížnou strelou Németh. Fradi vyrovnalo po centri do vápna umiestnenou hlavičkou. Vedenia sme sa ujali opäť po zachytení rozohrávky súperových stopérov Tancikom a umiestnenej strele k tyči. V závere polčase sme nepremenili gólovú šancu, lopta tesne minula bránu. V mrazivom počasí sa hral tvrdý zápas. V 2. polčase, podobne ako v Trenčíne, súper po hromadnom prestriedaní viacerých hráčov zvýšil aktivitu. Po zbytočných chybách v našej obrane najprv vyrovnal z pokutového kopu a potom sa aj ujal vedenia. Našim chlapcom to nalomilo psychiku, nedokázali sa vrátiť do zápasu, súperovmu brankárovi vyprášil rukavice len Rapavý. Ferencváros korunoval svoj dobrý výkon krásnym angličákom z voleja do šibenice. Zopakovala sa tak história zo vzájomného domáceho zápasu v roku 2014, keď po polčase 1:1 sme taktiež nezvládli 2. polčas a napokon vtedy prehrali až 2:8. Mrzí najmä obnovené zranenie Miloša Sádovského v samom závere zápasu.

S kvalitnými maďarskými súpermi si naši chlapci počas zimnej prípravy zmerajú sily ešte viackrát, najbližie v sobotu v Székesfehervári s Videotonom.

PZ 16.1.2016 (sobota):     AS Trenčín "U16"   3  - 2      FC Nitra "U16"
14.00 hod.                       Umelá tráva, hlavný štadón na Sihoti, hrací čas 2 x 40 min., polčas: 0:2, divákov: 30.

góly:   Pokorný 1:2, Svečula 2:2, Kadák 3:2 - Olivero (z PK po ruke domácich v pok. území) 0:1, Haspra (po dorážke štandard. situácie) 0:2.

Zostava FC Nitra:   A. Kováč (41. Repiský) - Levák (41. Scholtz), Haspra 1, Šútorík (60. Levák), Ivančík (41. Konc) - Sádovský - Vanya, Olivero 1 (41. N. Kováč) - Tancik (70. Ivančík), Koza (75. Tancik), Németh.  Tr. J. Zajac.

Dobrý výkon v 1. polčase, najmä v napádaní rozohrávky domácich v ich obrannom pásme pri zakladaní útoku. Na začiatku 2. polčasu sme nepremenili samostatný nájazd na brankára čím mohlo byť rozhodnuté a trenčania zvýšenou aktivitou postupne zápas úplne otočili tromi peknými gólmi. Po ročnom zranení sa vrátil na trávniky David Haspra a návrat okorenil gólom. Štyria naši hráči nastúpili v predzápase za U17: Kóša, Tvrdý, Dojčinovič - celý zápas, Matteo Olivero 2. polčas. Trenčín U17 - Nitra U17  2:1, gól: Dano Dojčinovič.

PZ:   FC Nitra U16 – ČFK Nitra U17   8:2 (4:1), góly: Dojčinovič 2, Rapavý 2, Tvrdý, Tancik, Levák, Švec – M. Mesároš, O. Mego

80 % držania lopty, množstvo ďalších nevyužitých šancí, fantastický 1. polčas, Kamil Rapavý po polročnom zranení hneď 2 góly za minútu.

PZ:   ŠK Slovan Bratislava U16 - FC Nitra U16   2:1 (1:1), gól: Šútorík

výborný výkon, výborný 1. polčas, nebolo vidieť rozdielu medzi prvým a ôsmym v tabuľke, viedli sme 1:0, škoda lacného gólu na 1:1.

PZ 17.8.2015 (pondelok):     Al Wahda F.C. Abu Dhabi "U16"  0  - 5     FC Nitra "U16"
15.00 hod.                           Prírodný trávnik Nová Dubnica, hrací čas 2 x 40 min., polčas: 0:2, divákov: 5, foto:

góly:                    24.min. Sádovský (Tvrdý) 0:1, 26.min. Ivančík (Koza) 0:2, 42.min. Vanya (z PK za faul na Tomáša Kissa) 0:3,
                            64.min. Šútorík (Tvrdý) 0:4, 79.min Dojčinovič (Konc, Šútorík) 0:5.

V 74. min. obdržal súper červenú kartu po faule na Miloša Sádovského.

Zostava FC Nitra:     A. Kováč (41. Repiský) - Konc (63. Tvrdý), Šútorík "K" (41. Tancik), M. Kováč, Tvrdý (41. Levák) - Vanya 1 (63. Šútorík 1), Sádovský 1 (41. Kiss), Stovička (63. Sádovský) - Koza (41. Dojčinovič 1), Ivančík 1, Király (70. Konc). Tr. J. Zajac.

Minutáž hráčov v zápase:
A. KOVÁČ 40´ (REPISKÝ 40´) - KONC 73´, ŠUTORÍK 58´ (TANCIK 40´), M. KOVÁČ 80´, TVRDÝ 58´ (LEVÁK 40´) - VANYA 62´, SÁDOVSKÝ 58´
(KISS 40´), STOVIČKA 62´ - KOZA 40´ (DOJČINOVIČ 40´), IVANČÍK 80´, KIRÁLY 69´.

PZ 14.8.2015 (piatok):                     FC Nitra "U17"   2  - 1     FC Nitra "U16"
10.00 hod.                     Prírodný trávnik, ihrisko č.1, hrací čas 3 x 25 min., tretiny: 1:0, 1:0, 0:1, rozhodca: R. Barborík.

góly:                              1:0, 2:0, Vanya (z PK za faul na Andrása Királyho) 2:1

PZ 30.7.2015 (štvrtok):         Bohemians Praha "U16"  7  - 3     FC Nitra "U16"
12.45 hod.                           Prírodný trávnik FC Slušovice, ČR, hrací čas 2 x 40 min., polčas: 1:3, divákov: 10, foto:

góly:                    20.min. Király 0:1, 26.min. Dojčinovič (Király) 0:2, 37.min. Dojčinovič (Király) 0:3, 40.min. 1:3,
                            53.min 2:3, 56.min. 3:3, 66.min. 4:3, 70.min. 5:3, 73.min. 6:3, 80.min. 7:3.

Zostava FC Nitra:     Bezák - Konc, Ivančík, M. Kováč, Tvrdý - N. Kováč (11. Király 1) , Vanya (47. Chribík), Kiss "K" - Stovička (41. - ), Dojčinovič 2 (37. Mego), Tancik.
                                    Tr. J. Zajac.

BEZÁK 80´ - KONC 80´, IVANČÍK 80´, M. KOVÁČ 80´, TVRDÝ 80´ - N. KOVÁČ 10´ (KIRÁLY 70´), VANYA 46´ (CHRIBÍK 34´), KISS 80´ - STOVIČKA 40´ (40. min. sme hrali o 1 hráča menej),  DOJČINOVIČ 36´ (MEGO 44´), TANCIK 80´.

PZ 28.7.2015 (utorok):              FC Nitra "U16"  0 - 3    Honvéd Budapešť "U16"

11.00 hod.   FC Nitra prír. trávnik č.1, hrací čas 2 x 40 min., polčas: 0:1, rozhodcovia: P. Pacher, M. Šturdík, divákov: 20, foto:

góly:                    28.min. 0:1, 57.min. vlastný 0:2, 63.min. 0:3.

V 79. min za rozhodnutého stavu sme nepremenili pokutový kop za faul na J. Tancika.

Zostava FC Nitra:     Oršula "K" (51. Bezák) - Levák (15. Konc, 49. Király, 70. Konc), Kóša, M. Kováč, Tvrdý - N. Kováč (46. Chribík, 70. Kiss), Kiss (65. N. Kováč),
                                     Vanya - Stovička, Ivančík (55. Tancik), 54. Király), Tancik (41. Mego, 70. Ivančík). Tr. J. Zajac.

ORŠULA 50´ (BEZÁK 30´) - LEVÁK 14´ (KONC 45´, KIRÁLY 21´), KÓŠA 80´, M. KOVÁČ 80´, TVRDÝ 80´ - N. KOVÁČ 61´ (CHRIBÍK 24´), KISS 75´, VANYA 80´  STOVIČKA 80´, IVANČÍK 65´, TANCIK 66´ (MEGO 29´).
Turnaj ČR 25.-26.7.2015 (sobota-nedeľa)Memoriál Ondřeje Voříška 2015, 11. ročník, organizátor:
                                                               ihrisko FK Baník Ratíškovice, ubytovanie a strava Hotel Krystal Hodonín, foto:

Sobota: zápasy v skupinách:

1. zápas v skupine:   1. FC Slovácko - FC Nitra U16 ... 2:0 (1:0), hralo sa 2 x 20 minút.

Zostava FC Nitra:  Oršula - Levák, Kóša, M. Kováč (27. Haspra), Tvrdý - Vanya, Sádovský (27. Ivančík), Stovička - Koza (30. Mego), Dojčinovič "K", Tancik. Tr. J. Zajac.

2. zápas v skupine:   FC Nitra U16 - AS Trenčín ... 0:3 (0:2), hralo sa 2 x 20 minút, góly TN: 4. min. Machara, 11. min. Pišoja, 33. min. Bednár.

Zostava FC Nitra:  Bezák - Levák (21. Tvrdý), Kóša, Haspra, Király - N. Kováč (15. Stovička), Vanya (21. M. Kováč), Kiss - Koza (21. Tancik), Dojčinovič "K" (26. Mego),
                                  Ivančík. Tr. J. Zajac.

3. zápas v skupine:   FC Nitra U16 - Haladás Szombathelyi ... 2:0 (1:0), hralo sa 2 x 20 minút.

góly:                         11.min. Koza (Stovička) 1:0, 30.min. Koza (Kiss) 2:0.

Zostava FC Nitra:  Repiský - Levák (31. Király), Haspra (21. Mego), M. Kováč (25. N. Kováč), Tvrdý - Kóša - Stovička, Kiss "K", Vanya - Koza 2, Tancik. Tr. J. Zajac.

Nedeľa: zápasy o umiestnenie:

Zápas o 5.-6. miesto:   FK Senica - FC Nitra U16 ... 1:0 (1:0), hralo sa 2 x 15 minút, gól SE: 15. min. Martišiak.

Zostava FC Nitra:  Bezák (16. Repiský) - Levák (16. Ivančík), Kóša, M. Kováč, Tvrdý - Vanya (22. Király), Kiss "K", N. Kováč  - Stovička (20. Mego), Koza, Tancik.

Minutáž hráčov na turnaji (max. 150 minút):
BEZÁK 55´, REPISKÝ 55´, ORŠULA 40´ - KÓŠA 150´, TVRDÝ 130´, LEVÁK 105´, M. KOVÁČ 100´, HASPRA 74´, KIRÁLY 59´ - STOVIČKA 125´,
VANYA 121´, KISS 110´, IVANČÍK 69´, N. KOVÁČ 60´, SÁDOVSKÝ 26´ - TANCIK 130´, KOZA 119´, DOJČINOVIČ 65´, MEGO 57´.

PZ 22.7.2015                MTK Budapešť "U16"  4 - 2     FC Nitra "U16"
(streda 13.00)  Sándor Károly Akadémia Gárdony Agárd, Maďarsko, hrací čas 2x40 min., polčas: 1:2, divákov: 30, rozhodcovia: 1+2, foto:

góly:                    11.min. Koza 0:1, 25.min. 1:1, 27.min. Vanya 1:2, 57.min. (z PK) 2:2, 74.min. 3:2, 75.min. 4:2.

Zostava FC Nitra:     Oršula (41. Repiský) - Ivančík (41. Király, 53. Ivančík, 54. Király), Haspra, M. Kováč, Tvrdý (63. Ivančík) - Stovička (41. N. Kováč, 75. Vanya),
                                     Vanya 1 (63. Stovička), Sádovský -  Koza (71. Dojčinovič), Dojčinovič (41. Mego, 75. Tvrdý), Tancik "K". Tr. J. Zajac.

ORŠULA 40´ (REPISKÝ 40´) - IVANČÍK 59´ (KIRÁLY 39´), HASPRA 80´, M. KOVÁČ 80´, TVRDÝ 68´ - STOVIČKA 58´ (N. KOVÁČ 34´), VANYA 68´, SÁDOVSKÝ 80´ -  KOZA 70´, DOJČINOVIČ 50´ (MEGO 34´), TANCIK 80´.

PZ 18.7.2015                        FC Spartak Trnava "U16"    3 - 2  FC Nitra "U16"                                   (sobota 10.00 hod.):                       areál Slávie Trnava,  hrací čas 2 x 40 min., polčas:  1 : 1, divákov: 20, foto:

góly:                   29.min. Vanya (Kóša, Tvrdý) 0:1, 40.min. Michalička 1:1, 50.min. Mego (Koza, Dojčinovič) 1:2,
                            67.min. Michalička (z PK) 2:2, 75.min. Maron 3:2.

Zostava FC Nitra:    Bezák - Király (41. Chribík), Kóša, Haspra, Tvrdý (62. Scholtz) - Vanya 1 (77. Dojčinovič), Scholtz (41. Koza) - Stovička (62. Kvaššay) -
                                     Sádovský (41. Ivančík), Dojčinovič (62. Sádovský), Kvaššay (41. Mego 1). Tr. J. Zajac.

BEZÁK 80´ - KIRÁLY 40´ (CHRIBÍK 40´), KÓŠA 80´, HASPRA 80´, TVRDÝ 61´ - VANYA 76´, SCHOLTZ 59´ (KOZA 40´) - STOVIČKA 61´ -
SÁDOVSKÝ 59´ (IVANČÍK 40´), DOJČINOVIČ 65´, KVAŠŠAY 59´ (MEGO 40´).

PZ 15.7.2015 (streda 13.00 hod.):     FC Nitra "U16"    2 - 6   MFK Ružomberok "U16"
FC Nitra - prírodný trávnik za riekou,  hrací čas 2 x 45 min., polčas:  1 : 2, rozhodcovia: J. Lenický, M. Šturdík, divákov: 20, foto:

góly:          33.min. 0:1, 35.min. 0:2, 43.min. Tancik (Dojčinovič) 1:2, 48.min. 1:3, 57.min. Tvrdý (Ivančík, Kavoň) 2:3, 70.min. 2:4,
                  71.min. 2:5, 76.min. 2:6.

Zostava FC Nitra:    Bezák (46. Repiský) - Király (46. Konc), Kóša (69. Haspra), Haspra (46. M. Kováč), Tvrdý 1 (69. Tancik) - Vanya (69. Dojčinovič) -
                                    Stovička (46. Tóth), Kiss "K" (69. Stovička) - Sádovský (46. Mego), Dojčinovič (46. Ivančík), Tancik 1 (46. Kavoň). Tr. J. Zajac.

BEZÁK 45´ (REPISKÝ 45´) - KIRÁLY 45´ (KONC 45´), KÓŠA 68´, HASPRA 67´ (M. KOVÁČ 45´), TVRDÝ 68´ - VANYA 68´ - STOVIČKA 67´ (TÓTH 45´) - KISS 68´ - SÁDOVSKÝ 45´ (MEGO 45´), DOJČINOVIČ 67´ (IVANČÍK 45´), TANCIK 67´ (KAVOŇ 45´).

PZ 11.7.2015 (sobota 13.00 hod.):   FC Nitra "U16"  4 - 3  MFK Topvar Topoľčany "U17"
 FC Nitra, prírodný trávnik za riekou, hrací čas 2 x 40 min., polčas: 2 : 0, rozhodcovia: P. Pacher, M. Šturdík, divákov: 20foto:

góly:          17.min. Mego 1:0, 25.min. Mego (Dojčinovič) 2:0, 55.min. 2:1, 56.min. 2:2, 68.min. Kavoň (Mego) 3:2,
                  74.min. Mego (Janotík) 4:2, 80.min. 4:3.

Zostava FC Nitra:    Mišovič (29. Bezák) - Konc "K", Ivančík, M. Kováč, Király - Tóth - Dojčinovič (25. Chribík), Janotík - Mego 2 (41. Dojčinovič, 57. Mego 1),
                                    Záborský, Kavoň 1Tr. J. Zajac.

MIŠOVIČ 28´ (BEZÁK 52´) - KONC 80´, IVANČÍK 80´, M. KOVÁČ 80´, KIRÁLY 80´ - TÓTH 80´ - DOJČINOVIČ 40´ (CHRIBÍK 56´), JANOTÍK 80´ -
MEGO 64´, ZÁBORSKÝ 80´, KAVOŇ 80´.

PZ 11.7.2015 (sobota 11.00 hod.):     FC Nitra "U16"   3 - 2   AS Trenčín "U16"

góly:          6.min. 0:1, 49.min. Šútorík (Dojčinovič, Tancik) 1:1, 57.min. Tancik (Haspra, Tvrdý) 2:1, 59.min. 2:2,
                  76.min. Tvrdý (Sádovský) 3:2.

Zostava FC Nitra:    Repiský (55. Mišovič) - Levák, Kóša, Haspra, Tvrdý 1 - Šútorík 1 (57. Tóth) - Sádovský, Kiss "K" - Rapavý, Koza (48. Dojčinovič), Tancik 1.

REPISKÝ 54´ (MIŠOVIČ 26´) - LEVÁK 80´, KÓŠA 80´, HASPRA 80´, TVRDÝ 80´ - ŠÚTORÍK 56´ (TÓTH 24´) - SÁDOVSKÝ 80´, KISS 80´ -
RAPAVÝ 80´, KOZA 47´ (DOJČINOVIČ 33´), TANCIK 80´.

PZ 3.3.2015 (utorok)  FK Dukla Banská Bystrica "U15"  3  - 2   FC Nitra "U15"
10.00 hod.                      Na Štiavničkách UT, hrací čas 2 x 40 min., polčas: 1:2, rozhodca: domáci tréner p. Štrba, divákov: 5.

góly:                   1:0, 1:1 Tancik (Kiss), 1:2 Oravec (Tancik), 79. min. 2:2, 80. min. 3:2.

zostava FC Nitra:    Mišovič - Chribík (Konc), Ivančík (Haspra), M. Kováč, Tvrdý  -  Stovička  - N. Kováč (Rapavý)Kiss"K" (N. Kováč) - Oravec 1, Dojčinovič,
                                   Tancik "K" 1. Tr. J. Gombár.

PZ 26.2.2015 (štvrtok):      FC Nitra "U15"   7  - 0    FK Slovan Duslo Šaľa "U17"
17.20 hod.              FC Nitra, UT pri UO hrací čas 2 x 40 min., polčas: 2:0, rozhodcovia: Guballa, Hložková, divákov: 11foto:

góly:                  25.min. Mészáros (Tancik) 1:0, 32.min. Mészáros (Kiss) 2:0, 45.min. Oravec (Kiss) 3:0,
                           53.min. Mészáros (Stovička) 4:0, 58.min. Mészáros (Stovička) 5:0, 74.min. Kiss (Tancik) 6:0,
                           77.min. Šútorík (Rapavý) 7:0.

zostava FC Nitra:    Mišovič - Levák, Pakanec (61. M. Kováč), M. Kováč (41. Šútorík 1), Tvrdý (41. Király)  -  Vanya  - Stovička, Kiss"K" 1 - Sádovský (61. Tancik),
                                     Mészáros 4 (59. Rapavý), Tancik (41. Oravec 1). Tr. J. Gombár.

MIŠOVIČ 80´ - LEVÁK 80´, PAKANEC 60´, M. KOVÁČ 60´ (ŠÚTORÍK 40´), TVRDÝ 40´ (KIRÁLY 40´) - VANYA 80´ - STOVIČKA 80´, KISS 80´ - SÁDOVSKÝ 60´, MÉSZÁROS 58´ (RAPAVÝ 22´), TANCIK 60´ (ORAVEC 40´).

PZ 22.2.2015 (štvrtok):                  FC Nitra "U15"   0  - 1    ČFK Nitra "U17"
14.30 hod.                                 FC Nitra UT, hrací čas 2 x 40 min., polčas: 0:1, rozhodca: M. Turba, divákov: 36, foto:

góly:                  40+1.min. P. Tomiš 0:1.

zostava FC Nitra:    Búš - Chribík (41. Konc), Ivančík (41. Gerši), M. Kováč, Tvrdý  -  Čapkovič  - Olivero, N. Kováč (61. Király), Stovička (54. Rapavý) -
                                    Dojčinovič "K", TancikTr. J. Gombár.

BÚŠ 80´ - CHRIBÍK 40´ (KONC 40´), IVANČÍK 40´ (GERŠI 40´), M. KOVÁČ 80´, TVRDÝ 80´ - ČAPKOVIČ 80´ - OLIVERO 80´, N. KOVÁČ 60´
(KIRÁLY 20´), STOVIČKA 53´ (RAPAVÝ 27´) - DOJČINOVIČ 80´, TANCIK 80´.

PZ 15.2.2015 (nedeľa):     MTK Budapešť "U15"  1  - 0     FC Nitra "U15"
13.30 hod.                       Gárdony Agárd - Sándor Károly Akadémia UT, hrací čas 2 x 40 min., polčas: 0:0, divákov: 15.

góly:                   1:0 z pokutového kopu v 2. polčase.

zostava FC Nitra:    Oršula (Mišovič) - Király (Chribík), Ivančík, M. Kováč, Tvrdý  -  Čapkovič  - Olivero (N. Kováč)Kiss"K" - Oravec (Rapavý), Dojčinovič, Tancik.
                                    Tr. J. Gombár.

PZ 12.2.2015 (štvrtok): FC Nitra "U14/U15" 0  - 0 MFK Topvar Topoľčany "U15/U16"
17.00 hod.                           FC Nitra, UT pri UO hrací čas 2 x 40 min., polčas: 0:0, rozhodca: Šturdík, divákov: 20foto:

zostava FC Nitra:    Repiský (41. Mišovič) - Cehula (25. Király), Ivančík (41. M. Kováč), Haspra, Chribík -  Šútorík (53. Ivančík)  - N. Kováč (60. Kiss), Kiss"K"
                                   (41. Olivero) - Rapavý (41. Dojčinovič) , Oravec (60. Rapavý), Franko (23. Tancik, 57. Stovička). Tr. J. Gombár.

REPISKÝ 40´ (MIŠOVIČ 40´) - CEHULA 24´ (KIRÁLY 56´), IVANČÍK 68´ (M. KOVÁČ 40´), HASPRA 80´, CHRÍBIK 80´  - ŠÚTORÍK 52´ - N. KOVÁČ 59´, KISS 61´ (OLIVERO 40´)  - RAPAVÝ 61´ (DOJČINOVIČ 40´), ORAVEC 59´, FRANKO 22´ (TANCIK 34´, STOVIČKA 24´).

PZ 8.2.2015 (nedeľa):     FK Slovan Duslo Šaľa "U17"  2  - 2     FC Nitra "U15"
17.00 hod.             Šaľa UT, hrací čas 2 x 40 min., polčas: 2:0, rozhodca: 1. polčas rodič - 2. polčas oficiálny, divákov: 15, foto:

góly:                   D. Rábek 1:0, M. Nejedlý 2:0 - J. Tancik 2:1, J. Tancik 2:2.

zostava FC Nitra:    Oršula - Király (41. Chribík), Ivančík (50. Haspra), Šútorík, Tvrdý  -  Stovička  - Olivero, Kiss"K" - Oravec (55. Rapavý), Dojčinovič, Tancik 2.

ORŠULA 80´ - KIRÁLY 40´ (CHRIBÍK 40´), IVANČÍK 49 ´ (HASPRA 31´), TVRDÝ 80´ - STOVIČKA 80´OLIVERO 80´, KISS 80´ - ORAVEC 54´ (RAPAVÝ 26´), DOJČINOVIČ 80´, TANCIK 80´.

17.00 hod.                              FC Nitra, UT pri UO hrací čas 2 x 40 min., polčas: 1:1, rozhodca: Šturdík, divákov: 15.

góly:                   35.min. Keszely 0:1, 37.min. M. Kováč (Tancik) 1:1, 73.min. Keszely 1:2.

zostava FC Nitra:    Mišovič - Konc (41. Chribík), Ivančík, M. Kováč 1, Tvrdý  -  Papranec  - Olivero, Kiss"K" -  Rapavý, Dojčinovič , Tancik. Tr. J. Gombár.

MIŠOVIČ 80´ - KONC 40´ (CHRIBÍK 40´), IVANČÍK 80´, M. KOVÁČ 80´, TVRDÝ 80´ - PAPRANEC 80´OLIVERO 80´, KISS 80´ - RAPAVÝ 80´, DOJČINOVIČ 80´, TANCIK 80´.

17.00 hod.              FC Nitra, UT pri UO hrací čas 2 x 40 min., polčas: 0:2, rozhodca: Šturdík, divákov: 15, foto:

góly:                  29.min. Massányi 0:1, 36.min. Massányi 0:2, 45.min. Rapavý (Kiss, Olivero) 1:2, 47.min. Velšmid 1:3,
                          51.min. Rapavý (Kiss, Olivero) 2:3, 70.min. Dojčinovič (Konc, Kiss) 3:3.

zostava FC Nitra:    Mišovič - Chribík (41. Király), Ivančík, Šútorík "K" (27. Haspra), Tvrdý (41. Konc) -  Vanya  - Stovička (41. Olivero), Kiss - N. Kováč
                                   (41. Rapavý 2), Dojčinovič 1, TancikTr. J. Gombár.

MIŠOVIČ 80´ - CHRIBÍK 40´ (KIRÁLY 40´), IVANČÍK 80´, ŠÚTORÍK 26´ (HASPRA 54´), TVRDÝ 40´ (KONC 40´) - VANYA 80´ - STOVIČKA 40´
(OLIVERO 40´), KISS 80´ - N. KOVÁČ 40´ (RAPAVÝ 40´), DOJČINOVIČ 80´, TANCIK 80´.